Neden Youtube Abone Satın Almalıyım?

Düşünsenize bir Youtube kanalı açtınız bir kaç da güzel video eklediniz buraya kadar her şey harika ama kanalınızın hiç etkileşimi yok..Yani hiç kimse abone olmamış ve videolarda hiç bir beğeni yok..(Ayrıca YouTube video beğeni (like) hizmetimiz de mevcut, oldukça kaliteli YouTube beğeni hizmetlerimize Youtube Beğeni Satın Al sayfamızdan ulaşarak videolarınıza beğeni satın alabilirsiniz.) Dışarıdan bakıldığında nasıl görünür? Otoritesi olmayan, yeni bir kanal olarak.. İşte tam bu noktada Youtube Marketim olarak çözümlerimizle biz devreye giriyoruz. Özellikle yeni açtığınız bir YouTube kanalının görünürlük elde etmesi, hem YouTube gözünde hem de videolarınızı izlemeye gelen yeni YouTube kullanıcıları arasında daha otoriter görünmesine yardımcı olur.

Youtube Abone Servisi

Youtube Abone, kanalınız için ihtiyacınız olan daha fazla kitleye ulaşmanızı ve popülerliğinizi artırmanızı sağlar. Dilediğiniz Youtube kanalınız için ihtiyacınıza göre paketlerimizi inceleyebilir ve siparişinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Youtube Abone Siparişi Nasıl Verilir?

Öncelikle size uygun paketlerimizden birini seçerek Satın Al butonuna tıklayın. Youtube'da abone göndermek istediğiniz kanalınızın linkini sipariş formunda ilgili alana yapıştırın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin. Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin. Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

Ödemeniz tamamlandığında siparişiniz otomatik olarak onaylanır ve abone gönderiminiz anlık olarak işleme alınır. Servis yoğunluğuna göre İşlem Süresi içerisinde siparişiniz tamamlanır. 

Neden Youtube Abone Satın Almalısınız?

Dünya'nın en çok kullanılan video paylaşım platformu Youtube'da bir video paylaşarak milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmeniz mümkün. Hal böyle iken Youtube'da kişisel bir profiliniz varsa ve bu profilinize yeterince ilgi ve abone alamadıysanız Fenomen Destek size dilediğiniz kadar aboneyi kısa süre içinde göndermek için tasarlandı. İster Youtube kanalınız için para kazanmayı aktif etmek amacında olun, isterseniz kanalınızı büyüterek daha fazla kişiye hitap etme niyetinde. Fenomen Destek Youtube Abone paketleri tam ihtiyacınıza göre belirlendi ve satışa sunuldu.

Abone Alırsam Kanalım Zarar Görür Mü?

Günümüzde bir çok fenomen ve fenomen adayı Youtube kanalının para kazanmasını açmak, izlenme ve ilgiyi artırmak için Fenomen Destek üzerinden abone satın almakta. Fenomen Destek kesinlikle kanalınızı riske atacak veya kapanmasına neden olacak bir işlem gerçekleştirmez. Abone gönderimleri Youtube'un izin verdiği sistemlerle normal ve legal yollarla sağlanmaktadır.. Yani abone satın almanız kesinlikle kanalınız için bir risk teşkil etmemektedir.

Abone Almak İçin Youtube Kanal Şifremi Verecek Miyim?

Kesinlikle hayır! Bize abone göndermemiz için normal insanların bile rahatlıkla erişebildiği kanal linkinizi iletmeniz yeterlidir. Şifreniz olmadan sadece kanal linkinizle kolaylıkla ve sorunsuz abonelerinizi göndereceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın. Şifrenizi ve herhangi bir uygulamaya izin vermenizi kesinlikle talep etmiyoruz. Satın almış olduğunuz kullanıcılar size abone olduklarında siz kesinlikle onlara yada başka kanallara abone olmak zorunda değilsiniz. 

Abone Gönderimi Ne Zaman Başlayacak?

Fenomen Destek şuan sosyal medya sektöründe en hızlı ve sorunsuz sisteme sahip bir medya sağlayıcısıdır. Bu sebeple diğer Youtube abone satış sitelerinin aksine Fenomen Destek'te Youtube kaynaklı herhangi bir problem yoksa siparişleriniz ödeme onayının hemen ardından otomatik olarak işleme alınmakta ve yoğunluk durumunda göre işlem süresi içersinde tamamlanmaktadır.

Aboneler Bir Süre Sonra Azalır Mı?

Satın almış olduğunuz aboneler tek seferlik ve devamlı olarak gönderilmektedir. Eğer gerçek abone seçeneğimizi seçtiyseniz aboneleriniz tamamen gerçek Youtube kullancılarından oluşur ve normal olarak sizi tanımadığı veya kanalınıza ilgi duymadığı taktirde abonelikten çıkma ihtimali bulunmaktadır. Ayrıca sipariş sırasında eğer abone türü olarak bot kullanıcıları seçtiyseniz bot kullanıcıların Youtube tarafından farkedilip onaya düşürülmesi dışında herhangi bir şekilde düşme söz konusu olmayacaktır. Tüm düşme durumlarına karşı siparişiniz sırasında çok uygun fiyatlarla telafi özelliğini etkinleştirebilirsiniz.

Kanalımın Abone Sayısı Gizlide Bu Şekilde Abone Satın Alabilir Miyim?

Eğer kanal abone sayınızı diğer kullanıcılara gizlediyseniz sistemimiz abone sayınızın hesaplamasını yapamayacağı için gönderim yapamayacak ve siparişinizi beklemeye alacaktır. Bu sebeple sipariş vermeden önce kanalınızın abone sayısının herkes tarafından görünür olduğundan kesinlikle emin olunuz. Aksi takdirde abone gönderimi için işlem süresi uzayacak, 72 saat içinde kanalınızın abone sayısını herkese görünür yapmadığınız takdirde siparişiniz iade edilecektir.