Neden YouTube 4000 Saat İzlenme Satın Almalıyım?

YouTube kalite yönergeleri çerçevesinde bundan yaklaşık 2 yıl kadar önce kanaldan para kazanmayı aktif edebilmek için en az 1.000 abone ve 4.000 saat izlenme şartı getirdi. YouTube 4.000 saat izlenme satın al gibi hizmetlerin amacı kanalınızı para kazanabilir hale getirmektir. YouTube 4.000 saat izlenme şartının arkasında yatan en önemli neden, her önüne gelenin bir kanal açarak para kazanmaya çalışması neticesinde milyonlarca kopya içerikli videolarla oluşan kalitesiz kanallardır. Reklamverenler sadece kaliteli ve otoriter kanallarda reklamlarının yayınlanmasını istediğinden ve YouTube, reklamverenerin reklamları üzerinden daha iyi dönüşüm alabilmelerini sağlamak için son bir yıl içerisinde 4.000 saat izlenme ve 1.000 abone şartını getirdi.

Son Bir Yıl İçinde 4000 Saat İzlenme Şartının Detayları Nelerdir?

Daha önce kanalınızın sadece 1.000 aboneye sahip olması yeterliydi bu noktada bir değişiklik yok fakat artık son 1 yıl içerisinde en az 4.000 saat toplam izlenmesi olmayan YouTube kanallarının para kazanması mümkün değil.

YouTube 1000 Abone 4000 Saat İzlenme Satın Al Servisi Garantili midir?

Servisimiz %100 Türk ve gerçek abonelerden oluşmakta olup herhangi bir düşme yaşanmamaktadır.

Sağlamış olduğumuz hizmet premium kalite bir hizmettir ve herhangi bir memnuniyetsizlik durumuna karşı GARANTİLİ dir.

Dolayısıyla, silinme, Düşme gibi sıkıntılı durumlar bizim sağladığımız YouTube 4.000 Saat izlenme satın alma hizmetinde yaşanmaz.

1.000 abone gönderimi ve YouTube 4.000 saat izlenmenin gerçek kullanıcılar tarafından gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz.

YouTube 4.000 Saat İzlenme Satın Almak İçin Kanalımı Nasıl Uygun Hale Getirebilirim?

Bu hizmetten faydalanabilmek için;

● Kanalınızın abone görünümü açık olmalıdır.

● Kanal video içeriğiniz kesinlikle spam olamaz.

● Özgün ve kaliteli en az 5-10 video olması önerilmektedir.

● Kanal aktif olmalıdır. YouTube 4.000 saat izlenme satın alma hizmetinin bir artısı da videolarınızın keşfete çıkmasını sağlamasıdır.