İade talepleriniz için, sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde bilmeniz gerekenler.

Ucuzsabizde İade Koşulları ve Geri Ödeme Politikası

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki iade talepleriniz için, sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde bilmeniz gerekenler şu şekildedir.

Ucuzsabizde üzerinden verdiğiniz siparişlerde sadece kendinize yasal olarak ait olan ödeme yöntemleri ile ödeme yapınız. Sitemize yapılan ödemelerden site yönetimi suç kabul etmemekle beraber çalıntı kart gibi yollar ile sipariş geçen kişilerin siparişleri iptal olacaktır. Ayrıyeten Ucuzsabizde yönetimi, kişiden şikayetçi olma hakkını elinde tutmaktadır.

Sosyal medya mecraları tarafından yapılan güncellemeler nedeni ile yaşanan gecikmelerden/kopmalardan sitemiz sorumlu değildir. Güncellemelerin ne zaman hangi koşullarda yapılacağı hakkında kimsenin bilgisi olmadığından Ucuzsabizde bu konuda mesuliyet kabul etmemektedir. Güncelleme sonrası servislerin devam edeceğinden site yönetimi sipariş bekletme ve iade etme hakkını elinde tutmaktadır. Sipariş bekletme süresi tamamen site yönetimine ait olup müşteri bunu kabul ederek siparişini vermiş olur.

Sipariş kısmında doldurduğunuz formda eksik ve hatalı bilgi neticesinde hizmet sağlanamaz. Hesabınız ile ilgili bölümü dikkatli doldurmanız gerekir. Aksi takdirde siparişiniz iptal edilip ücret iadesi yapılmayacaktır.

Siparişleri işleme alınan müşterilerimizin iade talepleri kabul edilmeyecektir. Sipariş vermeye tam karar verdiğiniz zamanda sipariş veriniz.

Ucuzsabizde üzerinden verdiğiniz siparişler esnasında hesabınızın herkese açık olduğundan emin olun. Kapalı hesaplara aktarım yapılmamakta olup siparişiniz iptal edilip ücret iadesi yapılmayacaktır. Geri iade asla yapılmamaktadır.

Yönetim tarafından olumlu yorum almayan siparişleri Ucuzsabizde’nin iptal etme hakkı vardır. +18 ve yasaklı paylaşım içeren hesaplara gönderilecek olan siparişler iptal edilip ücret iadesi yapılmayacaktır.

Farklı mecralarda sitemizi karalayan kişilerin siparişleri iptal edilecektir. Ayrıca site yönetimi tarafından alınan ücret geri iade edilmeyecektir. Bu maddeye mütakip site yönetimi bu hakkını daima korumaktadır. Müşterilerimiz bu maddeyi kabul ederek sipariş geçmektedir.

Geri iade politikasında bulunan maddeler, müşteriye bildirmeksiniz değiştirilebilir, eklenebilir ve silinebilir. Site üzerinden sipariş geçen müşterilerimiz bu maddeleri sorgusuz sualsiz kabul etmiş sayılmaktadır.

Oluşturmuş olduğunuz siparişler tamamlanmadan müşterinin farklı bir firma ve/veya site üzerinden aynı hizmeti satın almasında doğacak olan bütün sorumluluk müşteriye aittir.

Ucuzsabizde yapılan ödemelerde herhangibi bir hukuki ve/veya ödeme sağlayıcısından gelen red, talep olduğu takdirde Ucuzsabizde siparişinizi iptal etme hakkına sahiptir.

Kullanıcılar(Müşteriler) Ucuzsabizde için vermiş oldukları bilgilerin doğru ve güncel olduğunu doğrulamak ile mükelleftir. Bu sebepten dolayı ortaya çıkan sorun, problemlerden Ucuzsabizde sorumlu tutulamaz ve iade/geri ödeme yapılamaz.